Akce
Betónová vonkajšia sedacia súprava
Betónová vonkajšia sedacia súprava
Cena bez DPH: 446.52 EUR
Cena s DPH: 540.29 EUR
Nerezový odpadkový koš s popolníkom
Nerezový odpadkový koš s popolníkom
Cena bez DPH: 303.91 EUR
Cena s DPH: 367.73 EUR
Záhradná lavica KLASIK

Záhradná lavica KLASIK

Kategorie:

Lavičky


Kód produktu: LL1
Cena bez DPH: 282.17 EUR
Cena s DPH: 341.43 EUR
Počet:
Veľmi pohodlná záhradná lavička s masívnymi doskami a liatinovými podstava. Nechýba Vám na záhrade alebo pred domom práve táto záhradná lavička?
Příjmně tvarovaný sedák a operadlo v ideálnom sklone poskytuje pohodlie i pre dlhé sedenie na záhrade za pekných teplých dní. Podrúčka je v ideálnej výške napríklad pre čítanie knihy.
Poctivá záhradná lavička s masívnymi silnými doskami, ktorú netreba upratovať pred nepriazňou počasia. Vďaka veľmi kvalitnej povrchovej úprave môže byť na záhrade umiestnená celoročne. V prípade objednania viac ako 3 kusov upravíme farby lavičky podľa Vášho želania. Štandardne dodávame vo farbách ako na obrázku tj dosky v odtieni Dub a liatina v čiernej farbe.

Záhradná lavičku dodávame rozloženú. Jej montáž je však veľmi jednoduchá. Na Vaše prianie môžeme dodať lavičku v zmontovanom stave pripravenú na použitie. Aby bola cena za dopravu čo najnižšie, počítame ju individuálne. Objednanie preto nie je záväzné. Na základe vytvorenia objednávky Vám bude zaslaná cena za dopravu a potom budete vyzvaní k odsúhlaseniu celkovej sumy. Lavičku je tiež možné vyzdvihnúť u nás vo výrobe v Libranticích u Hradca Králové v Českej republike. Dĺžka lavičky je 150 cm a sedák je v univerzálnej výške 41 cm.