Akce
Vonkajší odpadkový kôš na triedený odpad
Vonkajší odpadkový kôš na triedený odpad
Cena bez DPH: 325.65 EUR
Cena s DPH: 394.04 EUR
Nerezový odpadkový koš s popolníkom
Nerezový odpadkový koš s popolníkom
Cena bez DPH: 303.91 EUR
Cena s DPH: 367.73 EUR
Betónový odpadkový kôš AV

Betónový odpadkový kôš AV

Kategorie:

Koše


Kód produktu: BKAV
Cena bez DPH: 169.57 EUR
Cena s DPH: 205.18 EUR
Počet:
Možnosti:
Veľmi pekne spracovaný betónový odpadkový kôš. Svojím vzhľadom sa dokonale hodia do moderných i historických verejných priestorov. Telo betónového odpadkového koša má zaoblený obdĺžnikový tvar vďaka ktorému nezaberá veľa miesta a disponuje veľmi veľkou kapacitou pre odpadky. Tieto vlastnosti sú veľmi dôležité najmä na verejných chodníkoch kde je dôležité zabezpečiť dostatočnú normovanou priechodnosť.

Objem tohto betónového koša je 70 litrov. Desaťročné skúsenosti s výrobou odpadkových košov nám ukázali, že táto kapacita je dostatočná i pri dlhšom intervale zvoze odpadkov a najmä praktická pre manipuláciu pri vyprázdňovaní. Pri väčšiemu objemu ako 70 litrov je veľmi ťažké plný odpadkový kôš aj v dvoch ľuďoch z nádoby vytiahnuť a vyprázdniť!

Vo dnu koša je odtokový otvor pre prípad nahromadenie veľkého množstva tekutiny.

Tento betónový odpadkový kôš možno pevne kotviť k zemi, ale môže stáť aj voľne bez kotvenia. Úprava pre kotvenie spočíva v ďalšom otvoru v jeho dnu. Tento otvor Vám do koša navŕtame zadarmo, ale len na vyžiadanie.

Samozrejmosťou je možnosť zakúpenia pozinkované vnútornej vložky na odpadky za cenu 39 eur bez DPH. Údržba koša bez tejto vložky je veľmi nepraktická.

Rozmery: šírka 350 mm, délka 609 mm, výška 900 mm,
Hmotnosť: 170 kg.